Попри карантин Рівненщина виконала обласний бюджет на 101,6 %

593 0

Ми у соцмережах:

Попри карантин Рівненщина виконала обласний бюджет на 101,6 %

За чотири місяці кризового 2020 року до обласного бюджету надійшло на 28 млн грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Таким чином, станом на 1 травня Рівненщина виконала обласний бюджет на 101,6 %.

Разом з тим, місцеві бюджети недовиконали план всього на 0,6 %. Причина – зменшення сплати податків у зв’язку з поширенням коронавірусу.

«В умовах карантину, ми робимо все для того, щоб Рівненська область продовжувала розвиватися. Хочу подякувати підприємствам області, які в такий непростий час наповнювали місцеві бюджети», - зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

За останніми даними рейтингу динаміки місцевих доходів – у нас найменший спад надходжень бюджетів області серед всіх регіонів України. Такі відомості оприлюднило Інтернет-видання «Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах» товариства «Сучасні маркетингові комункації». Так, з початку цього місяця динаміка доходів місцевих бюджетів понад 230 мільйонів гривень, а це лише на 14 млн менше від попереднього місяця цього року.

Як повідомили в департаменті фінансів ОДА, зокрема, надходження збільшилися в частині податку на прибуток – 152 %, плати за використання лісових ресурсів – 157%, плати за користування надрами – 159% тощо. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також