![Повернеться з Донеччини додому «на щиті» солдат з Рівненщини](/img/650/povernetsya-z-donechchini-dodomu-na-shchiti-soldat_20240220_9466.jpg)
Війна знову принесла сумну звістку в Острозьку громаду.
- Третього лютого під час виконання бойового завдання на території Донецької області загинув Павло Савчук з Краєва. Зупинилося серце Героя на 41 році життя. Приносимо щирі співчуття рідним, друзям та знайомим загиблого Героя. Він назавжди залишиться в нашій пам'яті справжнім патріотом та захисником. Це важка втрата для кожного із нас… Глибоко сумуємо разом з родиною. Герої не вмирають! Героям Слава! Про зустріч нашого Героя та похорон повідомимо додатково, - йдеться у фейсбук-повідомленні Острозької міської ради.