Повернулися з рекордами

1206 0

3 золоті медалі та 8 рекордів світу — такий результат рівненських спортсменів з вадами зору, які повернулися з чемпіонату світу з пауерліфтингу, що проходив у місті Анталія (Туреччина). У змаганнях взяли участь представники 10 країн світу.

3 золоті медалі та 8 рекордів світу — такий результат рівненських спортсменів з вадами зору, які повернулися з чемпіонату світу з пауерліфтингу, що проходив у місті Анталія (Туреччина). У змаганнях взяли участь представники 10 країн світу. Збірна команда України, до складу якої входять спортсмени від Рівненщини, майстри спорту України міжнародного класу Ольга Чайковська, Галина Галінська, Роман Куров, Роман Набухотний, посіла 3 командне місце. Призерами повернулися і рівненські спортсмени з вадами зору із чемпіонату світу з дзюдо, який також проходив в Анталії. Там змагалися майже 300 учасників з 38 країн світу. Збірна України у загальному заліку посіла 3 командне місце, поступившись лише команді Росії та Азербайджану. Майстер спорту України міжнародного класу Олександр Помінов у ваговій категорії до 90 кілограмів здобув бронзову медаль, майстер спорту України міжнародного класу Наталія Ніколайчик у ваговій категорії до 52 кілограмів — срібну, а майстер спорту України Олександр Косінов у ваговій категорії до 81 кілограма виборов золото чемпіонату.