Прес-конференція прихильників «Кола слухачів», яке звинуватили у сектантстві, закінчилася сутичкою (ВІДЕО)

3227 4
Петро Опанасюк

Сьогодні представники «Кола слухачів» або ж Українського товариства охорони пам’яток історії Рівненської області зібрали прес-конференцію, щоб спростувати вчорашні звинувачення у їхню сторону. А нагадаємо, товариство, в яке входять відомі у Рівному люди, звинуватили у проведенні різноманітних ритуалів, навіть сектантстві, а одного з лідерів, Петра Опанасюка, у тому, що він називає себе «четвертим Ісусом Христом».

Спікерами стали безпосередньо сам Петро Опанасюк, а також історик Валентин Дем’янов, голова товариства Сергій Лейчук та колишній начальник міського управління охорони здоров’я Михайло Стичишин.

Також була Ольга Ясковець з донькою Катериною та адвокатом Станіславом Ковалевичем, які переконували, що вчорашня заява Анатолія Ясковця - лише спроба відібрати майно у дружини та дітей, оскільки подружжя розлучається.

Члени товариства переконували, що це тиск через їхню діяльність, адже начебто вони відкривають альтернативний погляд на історію, який багатьом не подобається.

Заперечували спікери будь-які обряди під час зустрічей, називали наклепом звинувачення у сектантстві і казали, що подадуть за це до суду, а також стверджували, що цілком визнають сучасну медицину, нікого не лікують, а лише морально підтримують і запрошували до себе на зустрічі.

Щоправда, після вчорашніх публікацій товариству заборонили збиратися на території другої поліклініки на вулиці Драгоманова у Рівному. Хоча договір оренди, стверджують члени, вони мали і вчасно все оплачували.

Оскільки на прес-конференцію прийшли опоненти, вона періодично перетворювалася у балаган та взаємні звинувачення у брехні.

Закінчилася ж тим, що Петро Опанасюк почав відгонити від себе матір Анатолія Ясковця, яка намагалася підійти спершу до внучки Катерини, а потім і до нього. Одразу ж вибігали на захист спікерів прихильники товариства.

Детальніше про загадкове «Коло слухачів», його лідерів, церкву, яку відвідують, та специфічні натільні хрестики, які носять, читайте уже незабаром на нашому сайті.  

Читайте також по темі: Секта впливових рівнян чи зрадливі чоловіки, які хочуть забрати майно у дружин?
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Козак Іван 08:07, 02.06.2018

  Ніякої організації з назвою "Коло слухачів" у Рівному не існує! Така назва - продукт чорного піару чітко направленого на розвал діяльності офіційної громадської організації - "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області". Яким чином? Шляхом перекладання звинувачень у сімейному конфлікті Анатолієм Ясковцем на усіх навколо, найперше на колишніх друзів та знайомих! Саме через це він поширив брехню про неіснуючу організацію - "Коло слухачів", яка, начебто, діє як таємна секта. До того ж організовує безбожні побори, забирає золото і розлучає численні сім'ї... Скажете, що це маячня! Але ні! Хтось серйозно проштовхує цей блуд на усіх рівнях, намагаючись допомогти Анатолію Ясковцю зробити головне - знищити поважну проукраїнську громадську організацію. Виникає думка, що такий сценарій інспірує якась ТРЕТЯ, найпевніше, ЗОВНІШНЯ сила, яка підштовхує гордівливого чоловіка до обливання брудом офіційної громадської організації та її активних членів. Чому? Бо ця організація - патріотична, з чіткою проукраїнською позицією; вона організатор пошукових та дослідницьких робіт по вивченню української історії, українського світогляду, українського минулого; вона знімає гострі документальні фільми, такі як то "Берестечко. Битва за Україну", "Лукаве людобуйство"; вона небайдужа до майбутньої долі України! На жаль запах грошей затьмарив розум багатьох рівненських, і не тільки, журналістів. Вони піддались спокусі розливати чорний бруд за гроші. Вони відкинули журналістку етику та професіоналізм! Одначе це не знімає з таких журналістів, як і з організаторів "прес-конференції", юридичної відповідальності за поширення наклепів, відвертої брехні! Бо така уже полилась Українськими ЗМІ... Ось останній фільм "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури у Рівненській області" під назвою "ЛУКАВЕ ЛЮДОБУЙСТВО". Оцініть самі

 • Антон 07:57, 02.06.2018

  На жаль рівень місцевої журналістики надзвичайно низький. От і РІВНЕ-МЕДІА стало інструментом в чиїхось руках і напевно не безкоштовно. Але де журналістська професійність? Де критерії достовірного і двостороннього висвітлення питання? Де поросте розуміння, що йдуть суди, у які журналістам вмішуватись не варто! Бо це прямий тиск! Невже з назви заходу не було зрозуміло, що планується одностороння акція сумнівного характеру, яка порушує конфіденційність таких справ!? Не здивуюсь, якщо новими учасниками таких справ тепер стануть і журналісти...

 • exellSawfals 04:18, 07.06.2018

  Что думаете по этому поводу?

 • Slavik 03:57, 09.06.2018

  Брехня у журналістиці стає нині товаром. На жаль до цього виду "товару" повернулось і РІВНЕ ВЕЧІРНЄ... Газета множить побрехеньки, не перевіряючи їх. От придумали неіснуючу назву "Коло слухачів", і тиражують її. А чи така має місце взагалі? Чи вона десь зафіксована? Або відкрито називають поважних у місті людей (до речі православних), які на державному рівні, як зареєстроване Всеукраїнське Товариство, вивчають українське минуле, сектантами (!?). Бо так бездоказово заявляє такий собі Яковець і його теща (кажуть представниця громади "свідків Єгови" у Дубному)... То кому це вигідно???... Думаю, найперше, ворогам України! Тим, які руками недобросовісних журналістів множать промосковський блуд і топчуть паростки українського в Україні! Тим які використовують засоби інформації як зброю проти патріотів України! Тим кому заважає вивчення давнього українського минулого та його православ'я!... Путін аплодує таким діям!!!

Залиште вiдповiдь

Читайте також