Прилітає з Франції. щоб навчити малюків плавати

1015 0

Ми у соцмережах:

 Прилітає з Франції. щоб навчити малюків плавати

Унікальний для Рівного та України турнір – Перші міжнародні змагання з малючкового плавання – організовує тренер міжнародного рівня Юлія Собуцька

Вона прилітає з Франції, щоб популяризувати в Україні акватренування для немовлят та поширювати інноваційний рух – «Виховання геніїв із підгузок». На її особисте запрошення відгукнулися конкурсанти з інших регіонів і навіть країн. Тож якщо минулоріч на Всеукраїнські змагання з малючкового плавання «Діти води – 2017» приїхали понад 80 учасників із різних областей України, то цьогоріч очікуються наймолодші плавці ще й із трьох закордонних держав.
Вже втретє наймолодших чемпіонів (3 місяці – 2 роки) прийматиме найсучасніший басейн Рівного – АкваРай. 23 лютого з 9.20 до 14.30 вони покажуть віртуозне плавання і пірнання, встановлять нові рекорди, отримають незабутні емоції та подарунки, які для них підготували спонсори.
Голова громадської організації «Школи раннього плавання «Немо» Юлія Собуцька в 2016 році зініціювала, організувала та провела перші в Україні змагання з малючкового плавання. В 2017 році цей унікальний захід вже мав статус Всеукра\нського . Натомість цьогоріч турнір відбудеться за участю іноземних конкурсантів та стане міжнародним. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також