Привезли бійцям у військовий госпіталь смачні гостинці

1075 0

Ми у соцмережах:

Привезли бійцям у військовий госпіталь смачні гостинці

Керівництво військово-медичного закладу та його пацієнти дякують Володимиру та Любові Успенським за яблука, які вони привезли з власного саду.

В раціоні військовослужбовців, які перебувають на лікуванні яблука під час прийомів їжі здебільшого у вигляді компотів та сухофруктів. А подружжя Успенських привезли ідеальні фрукти та ще й на вибір три сорти: «Малинівка», «Сніговий кальвіль» і «Голден делішез». Їстимуть пацієнти ці яблука на кухні, під час прийому їжі, а за бажанням, зможуть брати у відділення, щоб поласувати ними пізніше.

Військовослужбовець служби за контрактом 44 окремої артилерійської бригади Олександр, якого нещодавно прооперували, скуштувавши яблуко не приховує задоволення та дякує небайдужим людям за привезені фрукти.

- Нам це вкрай необхідно, адже відновлювати здоров’я після виконання завдань Операції об’єднаних сил доволі складно й довго. Окрім вітамінів, ми отримуємо любов та турботу, які додають сил та наснаги якнайшвидше стати до строю, щоб продовжити захист Вітчизни, її суверенітету та недоторканості, - наголошує артилерист.

Прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец повідомив, що цьогоріч це вже четвертий візит подружжя, яке проживає на Рівненщині та опікується хворими. Сьогодні вони привезли яблука, а минулого року для бібліотеки військово-медичного закладу ця родина передала десятки українських книг та журналів, які так потрібні для забезпечення належного дозвілля.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також