Прокляття «Кардинала»

963 0

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» зазнав вже четвертої поразки на старті чемпіонату. Програш у Львові від «Енергії» з попередніми невдачами об'єднує те, що «Кардинал» знову першим забив, і при цьому знову програв.

Тих рівненських вболівальників, які включили відеотрансляцію гри в середині другого тайму (на 28-й хвилині), напевно, рахунок неабияк здивував. «Кардинал» вигравав у грізної «Енергії», головного претендента на «срібло» в Екстралізі — 2:0. Спочатку відзначився Сергій Піддубний, а потім «енергетики» забили самі собі. При цьому не можна не згадати голкіпера Івана Гурка, який крутився, як білка у колесі. Але далі все сталося, як у казці, казкова карета в одну мить перетворилася на гарбуза. Впродовж п'яти хвилин «Енергія» забила тричі, а потім ще раз, вигравши — 4:2. Сергій Піддубний, головний тренер МФК «Кардинал-Рівне»: — Не всі гравці витримали фізично. Були гравці, які губилися на майданчику, тому перейшли на гру у шість чоловік у другому таймі. Є проблеми зі складом. Якщо вдома при рідних вболівальниках наші молоді гравці виступають краще, то на виїзді усе по-іншому. Найбільша проблема зараз у тому, що у нас мала лавка запасних і команда стала любительською. На тренування приходить четверо польових гравців та четверо воротарів. Є люди, які працюють, але можуть ходити на тренування, а є такі, які працюють і не можуть. Багато людей з нами не тренуються. Легше назвати тих, хто ходить на тренування. На жаль, поки у нас така ситуація, тому претензій до гравців у мене немає. Хлопці зіграли так як змогли, що вони могли, те і показали. Здобути першу перемогу у новому чемпіонаті «Кардинал» спробує сьогодні. О 18.00 рівняни прийматимуть клуб «ЛТК-ІнБев-НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ). До речі, у луганчано-житомиро-киян на старті поки що теж одні поразки. Так що шанс є.