Прокуратура повідомила про підозру за фактом службової недбалості сільському голові з Рокитнівського району

719 0

Ми у соцмережах:

Прокуратура повідомила про підозру за фактом службової недбалості сільському голові з Рокитнівського району

Прокуратура Рівненської області голові однієї із сільських рад Рокитнівського району 23 квітня повідомила про підозру у вчиненні службової недбалості, тобто неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило істотну шкоду державним інтересам, бо призвело до безпідставного вибуття з комунальної власності земельної ділянки.

За даними слідства, приблизно у червні-липні 2018 року вказаний посадовець, діючи з порушенням норм земельного законодавства, посвідчив особистим підписом, як сільський голова, рішення сільської ради про затвердження проекту землеустрою щодо передачі особі у власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,23 га, нормативно-грошова оцінка якої становить понад 100 тис. грн. При цьому, останній не перевірив, чи це питання розглядалося на сесії сільської ради та посвідчив відповідне рішення ради, яке в дійсності депутатами не приймалося.

Пресслужба прокуратури Рівненської області повідомила РВ,  що на підставі зазначеного рішення сесії сільської ради відповідну земельну ділянку передано у власність особі, чим завдано істотної шкоди державним інтересам. На даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу працівників управлінняя стратегічних рзслідувань в Рівненській області ДСР Національної поліції України.

Правоохоронці кажуть, що прізвище сільського голови - таємниця слідства. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також