«Пульсар» програв в овертаймі

1182 0

Перші після Нового року офіційні матчі баскетболісти рівненського «Пульсара» проводили у Луцьку проти одного з лідерів групи Б вищої ліги «Волиньбаскета». На цей матч рівняни вийшли без свого капітана В’ячеслава Ковалевського, який напередодні на тренуванні отримав складну травму. Натомість в іграх проти лучан дебютував за помаранчевих центровий Сергій Сабутський. У підсумку саме цей гравець, який має за плечима досвід виступів у Суперлізі (»Хімік», МБК «Миколаїв», БК «Одеса», «Грифони»), був одним з найактивніших. У суботній грі він набрав 18 очок, а в недільній — 23.

Перший матч «пульсарівцям» не надто вдався, і наша команда програла — 81:97. А ось у повторній зустрічі рівняни змогли гідно протистояти «Волиньбаскету». На останніх секундах, реалізувавши три штрафні, В’ячеслав Куракін перевів гру в овертайм. На жаль, у додатковій п’ятихвилинці дотиснути суперника «Пульсар» не зміг — 84:86. — У першій грі ми невдало розпочали, дозволивши супернику відірватися на 12-13 очок, — наводить слова старшого тренера «Пульсара» Михайла Переверзія офіційний сайт клубу. — Окремою проблемою став відсоток реалізації триочкових та штрафних кидків. Зокрема, ми не забили 12 штрафних. Звичайно ж, не кращим чином позначається на нашій грі відсутність травмованих Андрія Артимовича та В’ячеслава Ковалевського. Щодо повторної зустрічі, то ми знову програли початок, але у наступних трьох чвертях перемогли. А от в овертаймі не пощастило. Незважаючи на поразку, я хочу подякувати хлопцям за самовіддачу та прагнення до перемоги. Я задоволений грою новачка команди Сергія Сабуцького. Присутність такого центрового суттєво допомагає нам у трисекундній зоні. Таким чином, після 12 матчів в активі рівненського клубу 5 перемог, а разом з цим п’яте місце в турнірній таблиці групи Б. Наступні поєдинки наша команда проведе 29-30 січня у Тернополі.