«Пульсар» — тринадцятий

2259 0

У той час як призери чемпіонату вже відпочивали, завершивши сезон, команди-невдахи все ще боролися за місця з 9 по 14. Заключні дві гри «Пульсар» проводив у Рівному проти «Будівельника» та МБК «Одеса». І хоча з турнірної точки зору ні киянам, ні одеситам перемоги в цих матчах не були потрібні, вони вчинили гідний опір нашим баскетболістам, яким, щоб не посісти останнє місце, треба було хоч раз перемогти.

Гра з «Будівельником» для «Пульсара» розпочалася досить вдало, першу чверть рівняни легко виграли з 9-очковою різницею. Та, судячи з усього, легкий початок розслабив нашу команду, перед заключною десятихвилинкою вона вже програвала «мінус» один. У четвертій чверті гра у «Пульсара» зовсім розладилася, і як наслідок — 69:64 на користь киян. — Ми ніби й фізично сильніші за суперника, але програли, — говорить капітан «Пульсара» В’ячеслав Ковалевський. — Програли ми насамперед через незадовільний психологічний настрій. У складі «Будівельника» не приїхали їхні лідери, ось ми й подумали, що вдасться виграти малою кров’ю, а вийшло навпаки. — Ви бачили, що робить психологічний настрій, — сказав після гри головний тренер «Будівельника» Євген Мурзін. — Якщо для нашої команди цей матч нічого не означав, то на рівнян тиснув тягар відповідальності, і це при тому, що грали ми майже другим складом. Щось подібне трапилося з нами, коли «Будівельник» боровся за вихід у плей-офф і у вирішальній грі у Рівному програв. Для того, щоб не бути останніми у суперлізі, рівнянам треба було обігрувати МБК «Одеса». Проте, як і в матчі з «Будівельником», рівняни не впоралися з відповідальністю, проваливши перші дві чверті. По ходу зустрічі перевага гостей була 27 очок. Здавалося, лише диво може врятувати «Пульсар» від поразки, і воно ледве не сталося. Протягом третьої, і особливо четвертої чверті рівняни скоротили відставання до одного очка, але випередити «Одесу» вони так і не змогли — 68:71. — Я думаю, вболівальникам цей матч сподобався, — говорить головний тренер МБК «Одеса» Вадим Пудзирей. — У другій половині вболівальники почали активно підтримувати свою команду, і «Пульсар», треба йому віддати належне, зіграв гідно. Щоб нас наздогнати, йому не вистачило кількох хвилин. І хоча рівняни програли, по завершенні матчу у вболівальників був привід для радості, адже СК «Маріуполь» обіграв «Політехнік», подарувавши таким чином «Пульсару» передостаннє 13 місце. «Львівська політехніка», обігравши «Будівельник», стала дванадцятою.