«Пульсар» вже не передостанній

1736 0

Матчі між «Пульсаром» та «Львівською політехнікою» вже давно охрестили західноукраїнським дербі. Мало того, що ці колективи є єдиними представниками регіону, так вони ще й борються пліч-о-пліч вже більш як десятиліття, причому саме борються, а не відбувають номер (починалося усе ще у 1993-му на рівні другої ліги).

«Пульсар» — «Львівська політехніка»
94:79 (21:16, 25:22, 16:21, 32:20)
80:83 (20:22, 23:28, 24:7, 13:26)
«Пульсар»: Шемосюк (3,0), Герасимчук (12+5 а/п; 22), Ковалевський (19,12), Дубнюк (24+13 підборів+3 б/ш; 20+10 підборів), Рябцев (4,4), Скиданов (21,9), Костко (10,11), Колот (0,2), Бартош (1,0), Кузьмінець (0,-), Чура (0,-), Захожий (0,-).
«ЛП»: Ігумнов (12, 15), Тібо (18,8), Погорєлов (16,16), Савченко (5,11), Юртаєв (12,24), Штереб (3,4), Дружбляк (0,0), Сувак (8,5), Лемик (5,-).

Матчі між «Пульсаром» та «Львівською політехнікою» вже давно охрестили західноукраїнським дербі. Мало того, що ці колективи є єдиними представниками регіону, так вони ще й борються пліч-о-пліч вже більш як десятиліття, причому саме борються, а не відбувають номер (починалося усе ще у 1993-му на рівні другої ліги). Нинішній сезон не став винятком у рівенсько-львівському баскетбольному протистоянні. Матчі у Львові в першому колі вийшли цікавими, в одному з поєдинків навіть до овертайму справа дійшла, але врешті двічі сильнішими виявилися господарі. У звітних іграх у Рівному «пульсарівці», з усього було видно, налаштувалися дати серйозний бій львів’янам: по-перше, щоб за поразки відігратися, а по-друге, аби хоч якось поліпшити своє доволі незавидне турнірне становище, та й перед болільниками реабілітуватися за три поспіль поразки було б незайвим. У суботній грі вперта боротьба точилася десь до середини заключного періоду, у підсумку «Пульсар», насамперед за рахунок більшого бажання, переломив хід гри, здобувши перемогу з різницею 15 очок. Несправедливо було б звинуватити рівнян у відсутності бажання і в повторній грі. Майже усі хлопці грали на максимумі можливостей, просто-таки чудово вони відіграли у третій чверті, маючи перед заключним відрізком гри «плюс» десять. На жаль, «Політехніці» вдалося досить швидко відіграти це відставання і вийти вперед. На останніх секундах «Пульсар» міг наздогнати гостей, але у швидкій контратаці Ковалевський та Скиданов, які в обох матчах відіграли дуже добре, помилилися, що призвело до перемоги гостей з різницею в три очки. Чого не вистачило рівнянам, сказати важко: можливо, після впевнено зіграної третьої чверті вони дещо розслабилися; можливо, лідери команди дещо «підсіли», можливо, десь не було вдачі, можливо, ще щось, але факт залишається фактом — перших цього сезону двох домашніх виграшів в одному турі рівенські глядачі так і не дочекалися. І хоча «Пульсар» виграв лише один з двох матчів, це дозволило йому обійти в турнірній таблиці вознесенське «Возко» і посідати тепер не передостаннє, а десяте місце. Хоча втриматися нам там буде дуже непросто, оскільки наступні чотири гри рівняни проведуть на виїзді в Южному та Сумах. Результати інших матчів туру: «Азовмаш» — «Будівельник» — 75:68, 88:93; БК «Київ» — МБК «Одеса» — 101:75, 94:76; «Сумихімпром» — «Динамо» — 92:73, 98:101; «Возко» — «Хімік» — 75:89, 85:102; «Росава» — МБК «Миколаїв» — 91:96, 83:99.