Пульсарівська молодь демонструє характер

1076 0

З двома перемогами повернулися з Алчевська баскетболісти рівненського "Пульсару". Наша команда, яка, нагадаємо, у міжсезоння суттєво омолодилася, змогла продемонструвати на виїзді характер і найкращі бійцівські якості.

І якщо у першій зустрічі рівняни виграли досить впевнено — 95:76, то в повторній перемогти вдалося лише в овертаймі — 80:78. В обох зустрічах у нас найрезультативнішим був Ілля Шемосюк, на рахунку якого 34 та 31 очко. У суботу його серйозним очковим доробком підтримали Максим Ожегов — 27 та Тарас Липін — 25 пунктів. — Два матчі були різними, — розповів наставник "Пульсара" Михайло Переверзій. — У першому у нас добре пішли дальні кидки, тому за рахунок цього й непоганого захисту ми отримали перевагу в першій половині гри. Другий поєдинок був драматичніший — дальні кидки не пішли. На останніх секундах четвертої чверті ми поступалися трьома очками, Ілля Шемосюк перехопив м'яч й закинув триочковий, перевівши гру в овертайм. У додатковому періоді все також вирішувалося на останніх секундах. Особливо приємні ці перемоги тим, що здобула їх наша молода команда, складена з вихованців саме рівненського баскетболу. Так, нині ми переживаємо непрості часи, але дякуючи компанії "Пульсар", яка вже майже двадцять років утримує клуб, баскетбол у Рівному таки живе. Цього тижня на "Пульсар" очікує ще один вояж на Схід. У суботу та неділю наша команда гратиме у Харкові проти "Політехніка".