Радість поразки

1400 0

Цікавий нині період переживають рівненські футбольні вболівальники. На «домашні» матчі «Вереса» їм доводиться їздити до Львова. І роблять це рівняни справно і з ентузіазмом.

Зізнайтеся, ви перед грою боялися, що бразильці наб'ють нам «торбу»? Не кажіть, що ні. А тут вже на 2-й хвилині «Верес» вийшов вперед. Досвідчені Іщенко та Федорчук показали клас — 1:0. Грав «Верес» й надалі майже на рівних. Хоча у підсумку не втримав і нічиєї. На 55-й хвилині рикошет від спини Борзенка, а на 88-й дитяча помилка Геннадія Пасича призвели до — 1:2. Втім, хоч очок команда не отримала, глядачів потішила. Для людей, які два роки тому могли бачити срнів, бернардів та морлосів хіба що в уяві або по телевізору, сам факт їх виходу на поле проти «Вереса» — були вже перемогою. Але навряд чи цей цікавий період триватиме вічно. Вже в наступному сезоні (дай Бог, щоб він для нас був) поразку від «Шахтаря» навряд чи вболівальники сприйматимуть так само радісно. Ще раніше почне згасати ентузіазм до поїздок. Навіть у хорошому автомобілі мандрівка до Львова забирає чимало сил, не кажучи про електричку. Напевно, що у жовтні, листопаді, а тим більше у грудні клубу вже не доведеться вмовляти «Укрзалізницю», щоб та дала додаткові вагони для вболівальників. Та це буде потім. Можливо, потім будуть і єврокубки, і новий стадіон у Рівному, а можливо, нічого не буде взагалі. Нині ж у всіх нас радість — щира і масова. Радість від поразки.