"Реальний Грищ": супротивники Анатолія Гриценка створили групу у Фейсбуці

925 0

Ми у соцмережах:

Як стверджують автори сторінки, яка за лічені дні залучила більш ніж 15 000 підписників, їхньою метою є викриття Анатолія Гриценка та збір доказів його корупційних дій на посаді міністра оборони України, повідомляє "Антикор".

Як пише "Прямий", у горішній частині скандального проекту прикріплено відео Олександра Дубинського, в якому він заявляє, що Анатолієм Гриценком повністю керує його дружина - Юлія Мостова. Дубинський стверджує, що саме Мостова веде переговори з бізнесменами з приводу фінансування Гриценка і саме вона вирішує за Полковника усі стратегічні питання.

У матеріалах, зібраних у групі "Реальний Грищ", Гриценка звинувачують у незаконному відчуженні землі за заниженою ціною у Кончі-Заспі на десятки мільйонів гривень, а відео, що набрало найбільшу кількість переглядів, стала заява депутата від партії "Народний фронт" Тетяни Чорновіл з вимогою притягнути Гриценка до відповідальності. Чорновіл просто під куполом Верховної Ради на камери закликала НАБУ розслідувати корупційну діяльність Гриценка.

Також Гриценку дорікають за його проросійську позицію з деяких питань і роботу в уряді Януковича. У групі дуже популярні цитати з похвальними висловлюваннями Гриценка на адресу Януковича, коли той був його начальником.

Крім цього, у групі оприлюднено відео різних журналістських розслідувань незаконних дій Гриценка, зокрема, відео програми "Закрита зона" Прямого каналу, в якому журналіст Володимир Ар’єв стверджує, що українська армія протягом багатьох років цілеспрямовано розпродувалась і саме Гриценко як міністр укладав угоди з продажу майна на рекордну суму 1,3 млрд. гривень. Також на сторінці розміщено розслідування програми "Наші гроші" , в якому журналісти детально описують схему відчуження землі на 26-му кілометрі Столичного шосе у Конча-Заспі в інтересах братів Буряків за заниженою вартістю.

Авторам проекту вдалося знайти відео будинку Гриценка у тій же Конча-Заспі, оформленого на його дружину Юлію Мостову, яке наочно показує, що Полковник веде не таке вже й скромне життя і що він достатньо заможна людина. Будинки в цьому районі такого формату, як у Гриценка, коштують, як мінімум, 10 000 000 гривень.

Анатолій Горбенко, "Прямий"


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також