Ретро на Поштовій

1288 0

Ми у соцмережах:

Ретро на Поштовій

Раз на рік маленьку вуличку Поштову просто не впізнати — сотні людей минулої неділі зібралися в центрі Рівного, щоб хоч на кілька годин побувати в атмосфері старого міста.

Поштова 15 Галина Данильчук, співробітник обласного краєзнавчого музею: — Свого часу на Поштовій якраз і діяв кінотеатр, за поляків він називався «Новий Світ» — за назвою, яку тоді мала ця вулиця. Поштову перейменовували разів зо п'ять, була вона й вулицею Сальського, провулком Поштовим. alsoread:http://rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=047468 Наталія Мобіло, мешканка вулиці Поштової: — Я вбралася в одяг з бабусиної скрині — капелюшок, сукню, рукавички, віяло. Кожного року намагаюся підібрати інший наряд, але неодмінно в стилі тих років. Тоді жінки виглядали більш жіночно, бо повальної моди на штани ще не було. Шкода лише, що свято вулиці раз на рік. А хотілося би, щоб вона стала рівненським «узвозом», де збиралися б художники, музиканти, майстри. Володимир Хомко, міський голова Рівного: — А я сюди в молодості ходив на танці у клуб будівельників — у так звану «стройку» на Поштовій. Тут бувала вся молодь з центру. На «пательню» в парку та в Будинок офіцерів ми з друзями не ходили, бо це був не наш район. В наступному році Поштова стане пішохідною і її викладуть бруківкою, обіцяє Володимир Хомко. Адже за це висловилася більшість мешканців вулиці, окрім хіба що двох людей. На підвезення товарів до торгового центру і спортсменів з особливими потребами до «Інваспорту» це не вплине.

Олена РАКС.
Поштова 02 Поштова 01
Музика просто неба, під яку танцювали 50-70 років тому
Поштова 04 Поштова 03
Любов Чичук та Наталія Мобіло отримали звання почесних мешканок вулиці, бо саме вони кожного року допомагають влаштовувати свято Поштової.
Поштова 10 Поштова 11
Від монет — до підсвічників, колекціонери демонструють перехожим своє багатство.
Поштова 05
Приміряти капелюшок? Та хоч десять!
Поштова 09
Знавці історії сперечаються навколо старої мапи — де ж було гестапо?
Поштова 08
Поштова 07
Поштова 06
Кожен, хто вдягнувся за дрес-кодом, мав шанс виграти конкурс на найкращий костюм
Поштова 12
Поштова 13
Ось так гасили пожежі сто років тому — із дерев'яної діжки
Поштова 14
«Живі скульптури» теж вдягнулися в дусі епохи
tag:Свято вулиці Поштової


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також