Ринок квітів — під прицілом перевіряючих

1393 0

Впродовж останніх двох місяців діяльність ринку квітів, що в підземному переході поблизу центрального ринку, перевірили ледь не всі контролюючі інстанції. Таку прискіпливу увагу зумовили численні скарги від трьох ображених підприємців, які не знайшовши спільної мови з власником ринку Ярославом Ткачуком щодо колись орендованих ними торгових лотків. Ярослав Ткачук стверджує, що підприємці погрожують підірвати його бізнес і в будь-який спосіб домогтися від міської влади розірвання договору оренди підземного переходу.

— Після того, як у 1999 році я взяв цей перехід в оренду і за власний кошт зробив там ремонт, ми тривалий час працювали з підприємцями на умовах оренди, — розповідає Ярослав Ткачук. — Втім, коли постало питання про реконструкцію переходу, оскільки він мав стати частиною нового торгового комплексу, що будується поруч, потрібно було робити капітальний ремонт. Я порадився зі своїми підприємцями і ми дійшли спільної згоди. За власні кошти мав зробити реконструкцію переходу, торгових кіосків, накриття входів у підземний перехід, ремонт сходів, каналізаційної системи, провів освітлення, найняв охоронців та прибиральницю, а вони — мали викупити свої торгові місця. В суму, яку ми теж попередньо погодили, — п’ять тисяч доларів за кіоск були включені усі вищезгадані витрати. Щоб віднайти кошти на ремонтні роботи, а це понад 200 тисяч гривень, мені довелося взяти кредит у банку під заставу власного житла. Коли роботи через декілька місяців були закінчені, більшість підприємців, так як ми і домовлялися, викупили свої кіоски і продовжили торгувати на ринку. А троє заявили: ми відшкодуємо лише затрати на реконструкцію своїх торгових місць, а решту власник має робити за власні кошти. Зрозуміло, якщо не хочуть — примушувати ніхто не буде. Тим більше, є достатньо підприємців, які згодні заплатити, аби отримати ці місця і нормально працювати, а не займатися інтриганством. Таким чином, ми спільно з колективом підприємців вирішили розірвати з цими трьома людьми договори оренди з дотриманням усіх законодавчих вимог. Втім, вони на цьому не зупинилися і почали писати скарги в різні контролюючі інстанції й на адресу міського голови. Зрозуміло, що їхні заяви не залишилися поза увагою і мало не щодня ринок квітів впродовж кількох місяців перевіряли контролюючі інстанції. За це я особливо не переживав, адже завжди працював і працюю в межах закону. Інша річ, що така прискіплива увага з боку перевіряючих органів підривала нормальний робочий процес для тих підприємців, які в мене торгують. Перевіряючі нічого не знайшли, і робота знову увійшла у нормальне русло. Але ті троє підприємців почали шукати інші шляхи, якими можна було б на мене натиснути. Звернулися навіть до деяких депутатів облради. Зрештою, я їм неодноразово говорив — якщо не згодні, можете звертатися до суду. Але ж вони цього не роблять.

Коментар міського голови Рівного Віктора Чайки: — Мені взагалі не зрозуміла позиція цих людей. П’ятнадцять підприємців погодилися на умови власника ринку, а троє, напевно вважаючи себе найрозумнішими, затіяли розборки. Не хотів би втручатись, оскільки то не моя парафія, але все ж таки, зважаючи на їхні скарги, мені довелося декілька разів провести на тому ринку зустріч із підприємцями. Чомусь жодного разу ніхто з них, так званих ображених підприємців, до мене не звернувся. Зрештою, у місті майже 30 тисяч підприємців, і я не забов’язаний кожного з них водити за руку до робочого місця. Якщо вони вважають, що власник ринку діє незаконно — нехай звертаються до суду.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

Залиште вiдповiдь

Читайте також