Рівенські майстри джиу-джитсу здивували тренера

2330 0

17 медалей різного ґатунку здобули в Луцьку на Відкритому чемпіонаті Волині з джиу-джитсу спортсмени, котрі представляли Рівенську обласну організацію асоціації джиу-джитсу України та клуб «Сакура». Усього честь міста відстоювали 24 спортсмени, для більшості з яких участь у змаганнях стала дебютом.

17 медалей різного ґатунку здобули в Луцьку на Відкритому чемпіонаті Волині з джиу-джитсу спортсмени, котрі представляли Рівенську обласну організацію асоціації джиу-джитсу України та клуб «Сакура». Усього честь міста відстоювали 24 спортсмени, для більшості з яких участь у змаганнях стала дебютом. Змагання відбувалися у спарингу («куміте») та демонстрації прикладної техніки бойового мистецтва (дуо-систем). Серед дітей перемоги у різних категоріях здобули Олег Аніщенко та Ілля Демидюк, а наймолодший учасник турніру Тарас Парфенюк став другим. Серед дівчат третє місце в активі Мирослави Пашковської. У категорії «чоловіки» у «дуо-систем» перемогли Максим Нугманов і Арсеній Бабич, які демонстрували техніку в парі. Кілька рівенських спортсменів здобули другі місця. Президент асоціації джиу-джитсу Руслан Глега зізнався, що був здивований великою кількістю нагород молодих майстрів джиу-джитсу.