Рівне — олімпійська столиця України?

662 0

Ми у соцмережах:

Рівне — олімпійська столиця України?

Доволі парадоксальна ситуація склалася з рівненськими олімпійцями. На попередні Літні Олімпійські ігри від Рівненщини їздило семеро учасників, і повернулися вони ні з чим. Цього разу у Токіо поїхало двоє, і здобули вони три медалі.

Спочатку «бронзу» в міксі у стрільбі з пневматичного пістолета виборов Олег Омельчук. Потім включився у боротьбу плавець Михайло Романчук. Як в Україні, де плавання зараз у занепаді, з’явився такого рівня спортсмен — загадка. Але маємо те, що Романчук спочатку на 800 метрів здобув «бронзу», а потім на 1500 метрів — «срібло». Жоден інший український плавець медалі не виборов, та й до фіналу мало хто пробився.

— Показав свій максимум, все, на що здатний, — розповів після «срібного» запливу Суспільному Михайло Романчук. — Упевнений, якби фінали були ввечері — боровся б за «золото». Шансів було б набагато більше, оскільки ввечері почуваюся краще. Але нічого, не завершую кар’єру, мені є що доводити іншим.

Станом на неділю, коли Романчук виграв другу медаль, в України було шість нагород. Тобто половину медалей на той момент здобули рівненські спортсмени. Це був справжній тріумф Рівненщини олімпійської, який невідомо коли знову повториться. Хоча може й повториться, адже і Омельчук, і Романчук налаштовані через три роки їхати до Парижа за новими нагородами.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також