«Рівнеазот» знову виробляє міндобрива

764 0

Ми у соцмережах:

«Рівнеазот» знову виробляє міндобрива

ПрАТ «Рівнеазот» відновив роботу аміачного комплексу потужністю понад 650 тонн аміаку/добу.

Також розпочався запуск цеху вапняково-аміачної селітри, потужністю 1600 тонн/добу та цеху неконцентрованої азотної кислоти, яка є сировиною для виробництва добрив, потужністю 960 тис. тонн азотної кислоти на рік.

Таким чином, після проведення планових ремонтних робіт, на «Рівнеазоті» відновлюється повний цикл виробництва мінеральних добрив, повідомляє Департамент корпоративних комунікацій Group DF International.

- Ми розпочали планову сезонну кампанію із запуску ключових цехів. Насамперед ми збільшуватимемо обсяги виробництва ВАС – найбільш затребуваного добрива на сьогоднішній день. Подальше відновлення роботи виробничих потужностей залежатиме від кон'юнктури ринку – потужності завантажуватимуться пропорційно до платоспроможного попиту. Не менш важливим фактором діяльності підприємства є доступність сировини – доступність та поточна вартість газу, необхідного для виробництва добрив, – коментує Михайло Заблуда, голова правління ПрАТ «Рівнеазот».

За його словами, рішення про збільшення виробництва ВАС пов'язане із поступовим відновленням сезонного попиту, а також із відкриттям нових експортних можливостей.

«Рівнеазот» своєчасно та у повному обсязі підготувався до осіннього сезону, щоб забезпечувати українських сільгоспвиробників базовими азотними добривами. Відновленню робіт передувало завершення планового капітального ремонту агрегату підготовки синтезу газу в цеху Аміак-2, капітальний ремонт турбогенераторної установки, а також капітальний ремонт агрегату №6 потужністю 120 тис. тонн на рік у цеху неконцентрованої азотної кислоти, а також проведення низки необхідних підготовчих робіт обладнання.

Нагадаємо, що засновником та власником азотного холдингу Group DF, куди з 2011 року входить «Рівнеазот», є український бізнесмен Дмитро Фірташ. З моменту придбання Дмитром Фірташем у ПрАТ «Рівнеазот» було інвестовано понад 1,3 млрд. грн.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також