![Рівненщина отримала 15 ноутбуків від ООН](/img/650/rivnenshchina-otrimala-15-noutbukiv-vid-oon_20221025_8637.jpg)
Органам соціального захисту населення райдержадміністрацій Рівненської області представники Управління Верховного комісара ООН у справах біженців передали 15 ноутбуків.
Їх розподілили наступним чином: Вараський район – 3 штуки; Дубенський район – 3 шт.; Рівненський район – 6 шт.; Сарненський район – 3 шт.
- Питання про надання якісних та доступних послуг стало ще більш актуальним у час війни. На органи соцзахисту, зокрема, покладені додаткові функції щодо роботи з внутрішньо переміщеними особами. Тому така допомога дуже своєчасна, - зазначила заступниця голови Рівненької ОДА Людмила Шатковська.