Рівненська військова частина святкує 25-річчя в день бою під Крутами

724 0

Ми у соцмережах:

Рівненська військова частина святкує 25-річчя в день бою під Крутами

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль привітав військовослужбовців з 25-ою річницею від дня створення військової частини Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

До вітань долучилися керівництво органів місцевого самоврядування, підприємці, волонтери.

Керівник Рівненщини відзначив, що це – вагома подія не лише в історії вашого військового формування, але й у житті області.

Тому подякував військовослужбовцям за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу та самопожертву, продемонстровані на сході України.

«Відзначення річниці – є знаковою подією. Адже співпадає з річницею бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Завдяки звитязі та сміливості українських воїнів ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на декілька днів. І це при тому, що проти 4-тисячної більшовицької армії виступили 300 студентів-кіборгів. Тепер боротьба продовжується. Наші воїни на сході країни, у тому числі й цієї частини, обороняють незалежність та територіальну цілісність держави», - зазначив Віталій Коваль.

Як зазначив підполковник Сергій Гайдук, військова частина має славну історію. Завдяки повсякденній праці та професіоналізму особовий склад займає кращі місця серед Західного територіального управління, а також в цілому в Національній гвардії України. 

Пресслужба Рівненської ОДА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також