Рівненські футболісти здали у Туреччині тест «йо-йо»

654 0

Ми у соцмережах:

Рівненські футболісти здали у Туреччині тест «йо-йо»

Футболісти рівненського Вереса проходили тест "йо-йо", головна мета якого визначити рівень загальної фізичної витривалості. Дистанцію у 20 метрів потрібно долати щоразу за коротший відрізок часу.

Найкраще склав тест - Роман Мірошник. Другий та третій результат - у Віталія Дахновського і Сергія Шестакова відповідно. Про це інформаційній службі клубу розповів тренер з фізпідготовки Павло Сіренко.

- Рух високої інтенсивності чергується із відпочинком. Тест передбачає поступове збільшення швидкості і також важлива реєстрація зміни пульсового навантаження. Ще одна особливість "Йо-йо" тесту у тому, що його потрібно проходити до повної нестачі сил. Тобто, потрібно терпіти. Змінюється навантаження, змінюється інтенсивність руху при сталому часі для відпочинку.

Найкраще тест у нашій команді пройшов Роман Мірошник. Хоча, було помітно, що він міг пробігти ще. Можливо, цей результат міг перевершити Віталій Дахновський, але на завершальних відрізках дистанції він впав. Третій результат у Сергія Шестакова. Тут також є впевненість, що він міг пробігти більшу дистанцію.

Інші футболісти теж впоралися непогано. Ми зауважили, що навіть зійшовши з дистанції, вони мали великий ресурс для продовження роботи і виконання вправи до повної відмови. Бо, навіть коли ми відчуваємо втому - через це потрібно переступити і рухатися далі,  - сказав Павло Сіренко. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також