Рівненські футболісти здобули історичну перемогу, а фанатів кийками розганяла поліція (ВІДЕО)

2850 0

Рівненський «Верес» вперше за 23 роки зіграв з луцькою «Волинню». Цей матч охрестили волинським дербі.

Як повідомляє сайт футбольного клубу, «Верес» здобув перемогу за рахунок двох сухих голів.

Рівненські футболісти на своєму полі у Млинові дуже швидко вийшли вперед у рахунку. Геннадій Пасіч навісив з правого флангу, а екс-«вересівець» Сергій Сімінін у боротьбі з Ігорем Солдатом спрямував м'яча у власні ворота.

У середині тайму Артур Рябов отримав два попередження упродовж п'яти хвилин, залишивши «Волинь» у чисельній меншості.

А після перерви Сергій Сімінін знову зіграв за "Верес". Пасіч виконав кутовий, Сімінін продовжив політ м'яча на дальню стійку, а Роман Мірошник завершив комбінацію, пробивши у протихід Леванідову - 2:0.

По закінченні матчу фанати «Волині» намагалися увірватися на стадіон, проте їх зупинили спецпризначенці, застосувавши силу. У хід пішли кийки.