![Рівненські медики пояснили, чому взимку так «тягне» на солодке](/img/650/rivnenski-mediki-poyasnili-chomu-vzimku-tak-tyahne_20240204_7468.jpg)
І дали поради, що з цим робити.
Взимку нам хочеться їсти щось жирніше та солодше. І це не просто забаганка організму, - кажуть в обласному центрі контролю і профілактики хвороб.
В холодну пору року потрібно більше енергії, щоб підтримувати тепловий баланс організму. Спрацьовують захисні механізми. Саме тому нам хочеться чогось солоденького - це прості вуглеводи, які швидко дають енергію, але ненадовго.
Вживання простих вуглеводів провокує викид інсуліну, паралельно підвищується рівень серотоніну - "гормону щастя", тому люди часто вживають солодощі для покращення настрою, - пояснюють науковці.