Рівненські спідвеїсти стартували в Аргентині

1239 0

Рівненські мотогонщики Віталій Лисак та Станіслав Мельничук беруть участь у Відкритому чемпіонаті Аргентини зі спідвею. Для Лисака це вже другий політ за океан, для Мельничука — дебют.

Спорт 02 Втім, стартову гонку, що відбулася у місті Байя-Бланка, краще провів Стас. У серії попередніх заїздів він тричі фінішував другим і раз третім (в Аргентині стартує по п'ять спортсменів), що дозволило вийти до півфіналу. У півфіналі Мельничук знову був другим, здобувши ще й право на фінал. На жаль, у вирішальному старті рівнянина спіткала невдача, він зіштовхнувся з суперником, а від так був знятий із заїзду. Щодо Лисака, то Віталій набрав лише два пункти, посівши 14-те місце з 21-го спортсмена. А переміг у гонці поляк Давид Стахира. Варто зазначити, що через затримку на аргентинській митниці українські та польські гонщики змушені були їхати не на своїх мотоциклах, а на техніці (ненайкращій), яку їм надали організатори. Саме через це добре нам знайомий Павел Мєсьонц, вигравши усі попередні заїзди та півфінал, не зміг стартувати у фіналі. Загалом до Аргентини з Європи крім двох українців прибуло ще й троє поляків — згадані Стахира та Мєсьонц, а також Маріуш Фірлей; італієць Гульєрмо Франчетті та болгарин Мілен Манєв. Очікується, що в рамках Відкритого чемпіонату Аргентини гонщики проведуть 15 гонок. Найближча з них відбудеться 27 грудня. Загалом змагання триватимуть до середини лютого.