Рівнянам покажуть «Ренесанс образів»

930 0

Ми у соцмережах:

Рівнянам покажуть «Ренесанс образів»

22 січня о 17-й годині у виставковій залі міського будинку еультури відбудеться презентація мистецького проєкту «Ренесанс образів», світлини якого підготував Олександр Харват, а мистецьку атрибуцію та тексти – Микола Бендюк.

Ідея проєкту полягає у популяризації творів мистецтва, що знаходяться в музеях та галереях Рівненщини, спонуканні людей до відвідування музеїв, ознайомлення з культурним надбанням, збереження його, оскільки багато людей просто не знають, яка культурна спадщина у нас є.
 

В експозиції виставки та на сторінках альбому відомі рівняни стали подібними до персонажів з картин та скульптур, сфотографовані поруч з твором мистецтва. Для підкреслення схожості були використані звичайні шматки тканини, деталі одягу, перука, поза… Колись люди були такими ж, як і ми сьогодні, просто вони носили інше вбрання та зачіски. Крім того, гени нашої шляхти нікуди не поділися, вони є і в нас з вами.

У програмі:
•    презентація виставки та каталогу світлин;
•    культурна програма за участі солістів-вокалістів Рівненської філармонії, лауреатів національних та міжнародних конкурсів Анастасії Янцур (учасник теле-проекту «Голос країни») та Павла Мищука;
•    перші мазки художника Олександра Гурістюка над новим портретом;
•    спілкування з авторами та учасниками проекту;
•    ведучі заходу – Галина Цьомик – акторка театру, заслужена артистка України, В'ячеслав Білецький – шоумен, Ірина Білотіл  (МБК).

Організатори та співорганізатори – Міський Будинок Культури, народна фотостудія «Простір фото», студія «У фарватері істин». Контактні дані: тел. 096-902-1043, 097-1164539,  e-mail: kharvat@ukrfoto.org. Вхід вільний. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також