Рівняни — чемпіони України з крос-кантрі

1294 0

Олександр Гудима

Вихованці Рівненської ДЮСШ №5 Олександр Гудима та Віктор Голуб стали абсолютними чемпіонами України, відповідно, серед старших та молодших юнаків, одразу в двох видах велосипедного крос-кантрі.

На заключному етапі чемпіонату України у Чернівцях Гудима виграв спочатку гонку під назвою «шорт-трек» (5?й етап), а потім ще й олімпійську дистанцію (6-й етап). У цих же двох дисциплінах переміг і Голуб. Ці перемоги дозволили стати рівнянам не лише переможцями етапу, але й дворазовими чемпіонами в абсолютному заліку.

Крім того, рівнянка Аліна Кривульська з ОШВСМ серед юніорок в олімпійській дисципліні здобула «бронзу» на етапі та в загальному заліку.

Серед чоловіків рівняни Віталій Гладьо та Володимир Пилипчук в обох дисциплінах посіли третє місце у командному заліку.

За підсумками сезону Гладя, Гудиму, Голуба та Кривульську запрошено на збір до збірної України.

Як розповів тренер В’ячеслав Федорчук, за підсумками чемпіонату України з крос-кантрі за набраними очками збірна Рівненщини посіла друге місце після велосипедистів з Харківщини.