Рівняни виграли чемпіонат з напівмарафону

1272 0

Команда Рівненщини посіла перше місце на чемпіонаті України з напівмарафону, що пройшов у Ковелі. Серед жінок одразу двоє представниць Рівненської ОШВСМ та товариства «Динамо» піднялися на п'єдестал. «Золото» завоювала Катерина Карманенко, а «срібло» — Віта Потерюк.

Спорт 01 Команда Рівненщини посіла перше місце на чемпіонаті України з напівмарафону, що пройшов у Ковелі. Серед жінок одразу двоє представниць Рівненської ОШВСМ та товариства «Динамо» піднялися на п'єдестал. «Золото» завоювала Катерина Карманенко, а «срібло» — Віта Потерюк. Серед чоловіків найкращим з наших став Олександр Бабарика, в активі якого бронзова нагорода (теж — ОШВСМ та «Динамо»), Дмитро Сірук став п'ятим. За підсумками чемпіонату Рівненська область набрала 180 очок, у господарів волинян — 100, у сумчан — 80. Загалом змагалося 15 команд. — Ці змагання були відбірковими до чемпіонату Європи з легкої атлетики, що у липні відбудуться в Амстердамі, — розповів тренер Ярослав Нечипорець. — У змаганнях з напівмарафону паралельно ще й проходитиме командний Кубок Європи. Планується, що Україну представлятимуть по 5 спортсменів в чоловічій та жіночій командах. Тож нині ціла група рівнян є кандидатами на участь в цьому чемпіонаті.