Рівнянка — переможниця "Кубка Стелли Захарової"

1044 0

Рівнянка — переможниця

Вихованка рівненської ДЮСШ №1 Олена Васильєва посіла перше місце в опорному стрибку на 12-му Міжнародному турнірі зі спортивної гімнастики "Кубок Стелли Захарової", що протягом двох днів проходив у столичному палаці спорту.

Вихованка рівненської ДЮСШ №1 Олена Васильєва посіла перше місце в опорному стрибку на 12-му Міжнародному турнірі зі спортивної гімнастики "Кубок Стелли Захарової", що протягом двох днів проходив у столичному палаці спорту. Крім того, Олена стала третьою на брусах, поступившись олімпійській чемпіонці у цій дисципліні росіянці Алії Мустафіній. У підсумку збірна України, а разом з нею і Олена Васильєва, у командному заліку посіла друге місце. Загалом участь у змаганнях брали представниці дванадцяти країн, зокрема, Росії, Японії, Бразилії, Білорусі, Франції.