Рівнянка придбала квартиру за 4,5 тисячі в місяць

1092 0

Ми у соцмережах:

Рівнянка придбала квартиру за 4,5 тисячі в місяць

Рівнянка Неоніла сьогодні стала власницею квартири площею 45,9 кв. м. Житло у масиві «Фабричний» вона придбала завдяки державній програмі «Доступна іпотека 7%».

 Як повідомляє Рівненська ОДА, договір на пільговий кредит пані Неоніла підписала із «ПриватБанк,» котрий є партнером державної програми.

«Це квартира в новобудові, її вартість близько 31 тисяча доларів. Я вже сплатила аванс, погоджений із Фондом розвитку підприємництва. Відтепер я щомісяця буду сплачувати близько 4,5 тисяч гривень. Це вигідно, адже такою і є сума за оренду житла. Строк виплати кредиту – 20 років», - розповіла пані Неоніла.

Керівник напрямку споживчого кредитування Північно-західного регіонального управління АТ КБ Приватбанк Олександр Мамчич розповів про умови отримання кредиту. Серед них - перший внесок 15% від загальної суми, максимальний кредит – до 2 млн грн під 7% річних, терміном до 20 років.

«Щоб взяти кредити за державною програмою «Доступна іпотека 7%», людина повинна отримувати офіційний дохід. Ми готові кредитувати клієнтів, які мають мінімальний платіж. Усе залежить від вартості нерухомості, початкового внеску і терміну кредиту», - зазначив Олександр Мамчич.

За перший місяць цієї програми в Україні видано декілька десятків таких кредитів, а Рівненщина - одна з лідерів по програмі пільгового кредитування, розповів голова ОДА Віталій Коваль.

«В області вже видано 7 кредитів, а у банках обробляється ще понад 100 заявок від мешканців Рівненщини, - коментує Віталій Коваль. – Населення потребує пільгового кредитування. А «Доступна іпотека» дасть можливість придбати житло тим, хто не мав такої можливості. 7% - це найнижча ставка, про яку ми ще рік назад не могли навіть мріяти. Умови пільгові, графік погашення розбивається на зручний для позичальника термін. «Доступна іпотека 7%» - це не лише можливість громадянам купувати кватири по пільговій ціні, це і великий поштовх для розвитку будівельної галузі в кожному регіоні України».

Голова ОДА додав, що «Доступна іпотека 7%» - це вже наступна пільгова державна програма для населення, ініційована Президентом України Володимиром Зеленським. Вже два роки успішно діє програма «5-7-9», що сприяє активному розвитку підприємництва.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також