Різновиди та способи використання пінопласту для утеплення квартир

1305 0

Ми у соцмережах:

Різновиди та способи використання пінопласту для утеплення квартир

З наближенням холодів, ситуація в Україні стає складнішою. Не дивлячись на прогнози військових аналітиків, Росія продовжує завдавати масованих ударів по енергетичні інфраструктурі України. Саме тому потрібно подбати не лише про альтернативні джерела опалення, але і максимально утеплити приміщення.

Методи утеплення житлових приміщень

На ринку та в магазині КУБ, представлений широкий асортимент товарів, головне призначення яких – зберігати тепло всередині приміщення, не випускаючи його назовні. Найбільш доступним матеріалом вважають пінопласт, який можна використовувати не лише для утеплення приватних будинків, але й для квартир. Правильно підібравши товщину пінопласту та здійснивши монтаж, з дотриманням усіх правил та технологічних аспектів, вдасться суттєво покращити ситуацію.

Яка щільність пінопласту для утеплення квартири оптимальна:

  • Найбільш доступним варіантом вважається матеріал, який має щільність 15 кг/м3. Спеціалісти не рекомендують використовувати його для зовнішніх робіт, через невелику щільність та погану стійкість до атмосферних явищ.
  • Найчастіше використовують матеріал, щільність якого складає 25 кг/м3. Це оптимальний варіант, який здатен утримувати тепло всередині приміщення, але при цьому не пошкоджуватися навіть у регіонах з суровим кліматом.
  • Нерідко використовується пінопласт зі щільністю 35 кг/м3, проте його вартість значно вища. Якщо підрахувати кількість грошей, що доведеться витратити на утеплення, то різниця між двома останніми різновидами буде суттєвою.

Зазвичай матеріал, зі щільністю 35 кг/м3, що можна знайти за посиланням https://lviv.kub.in.ua/uteplyuvach/pinoplast/, використовують під час утеплення цокольних фасадів, а також перекриттів між поверхами, та на даху.

Чи варто використовувати пінопласт для внутрішнього утеплення стін?

Окрім щільності варто враховувати товщину листів. Деякі зі спеціалістів, щоб заощадити власні кошти, використовують листи з товщиною 5 см. Проте такий матеріал – не надто вдалий вибір. Спеціалісти рекомендують обирати пінопласт з товщиною 8-10 см. Він чудово утримує штукатурку, а також дозволяє зберегти тепло всередині приміщення.

Не варто використовувати листи пінопласту з товщиною 10 см для утеплення всередині приміщення. Це краде велику кількість площі та може змістити точку роси. Між бетоном та пінопластом буде утворюватися конденсат, що призведе до утворення плісняви та грибка.

Зовнішнє утеплення – це більш вдалий варіант, який не лише збереже тепло всередині приміщення, але й захистить стіни від постійного переохолодження та перемерзання. Це дозволить подовжити цілісність стін, що особливо важливо у приватних будинках, коли ремонт здійснюють власники житла власним коштом.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також