Розчистили канал, обрізали дерева та ремонтують освітлення

1370 0

Ми у соцмережах:

Розчистили канал, обрізали дерева та ремонтують освітлення

У Дубні розпочали роботи з благоустрою.

З настанням перших теплих днів після морозної і сніжної зими комунальні служби намагаються привести місто у належний стан. Працівники КП «Дубноводоканал» проводять заходи з прибирання вулиці Грушевського від піску, здійснюють зачистку бордюрів.

Дубенська міська рада повідомляє, що комунальники очищають меліоративні канали в районі Садової. Провели розчистку охоронної зони від чагарників та дикої парості. Очистили також канал від річки Іква до вулиці Гребінки. Виконані роботи понизили рівень грунтових вод на 0,8 метра. Роботи проводяться для захисту від підтоплення будинків та присадибних ділянок жителів вул. Садова, Гребінки, Олени Теліги.

Працівниками Дубенської міської ради спільно з спеціалістами КП «Дубноводоканал» провели рейди по виявленню несанкціонованих викидів в меліоративні рови нечистот в районі Садової та Кемпи. 

«Дубноводоканал» продовжує роботи з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення вулиць Кривоноса, Річкова та Крип’якевича, встановлено 18 світлодіодних світильників. 

Працівники КП «Зелене господарство» обрізали крони дерев на вулицх  Шевченка, майдан Незалежності . Виконано роботи з видалення дикої порослі по вулиці Сурмичі. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також