Розповіли, як у Рівному створили ремейк новорічної американської комедії

655 0

Ми у соцмережах:

Розповіли, як у Рівному створили ремейк новорічної американської комедії

Продовження короткометражного ремейку другої частини американської новорічної комедії "Сам удома" рівняни випустили напередодні Нового року. Перший зняли у 2023 році, тоді його переглянули понад 2 мільйони разів. Обидва відео знімали на локаціях у центрі Рівного.

Творці продовження рівненського ролика "Сам удома" розповіли Суспільному про те, як знімали його.

Підготовку розпочали в листопаді
Зі слів Катерини Мосійчук, яка була організаторкою та операторкою-постановницею ролику, ідея створити другу частину "Сам удома 2" виникла одразу після виходу першої:

- Ми побачили, як тепло глядачі сприйняли фільм. Він сподобався багатьом, і нас почали просити про продовження. Проте підготовку ми розпочали лише в листопаді. Майже щодня збиралися з Дарією та Микитою, аби продумати все до найменших деталей.


Моменти зйомок. Катерина Мосійчук

Катерина розповіла, що спочатку працювали над сценарієм і розкадровуванням, а згодом почали залучати команду.

- Ми зрозуміли, що обсяг роботи цього разу значно більший, запросили людей, які мають досвід і добре розуміють свої завдання. Окремо хочемо відзначити акторів, адже вони вклали в свої ролі не лише талант, а й душу. Завдяки їхній харизмі нам вдалося передати атмосферу і гумор, які так полюбилися глядачам у першій частині. Робота з ними була надзвичайно натхненною! Ми мали безліч цікавих і смішних моментів під час зйомки, які нам запамʼятаються надовго. Також цього разу ми залучили торгово-розважальний центр "Злата Плаза", дякуємо їм за підтримку і допомогу в реалізації. 

Катерина Мосійчук. Фото: Суспільне Рівне

Знімання о 6 ранку та анонімний виклик поліції
Як зазначила продюсерка Дарія Купченко, загалом знімання тривали сім днів, а деякі сцени доводилось знімати о шостій ранку, аби створити ефект ночі:

"Знімання проводили після закриття ТРЦ, щоб зберегти інтригу й не заважати відвідувачам. Через обмежений час у нас не було можливості знімати багато дублів, тому на цьому етапі особливо допомогли чіткий сценарій, детальний опис реквізиту та ретельно сплановані кадри".


Моменти зйомок. Скрин із відео

Моменти зйомок. Скрин з відео

Вона розповіла, що загалом за лаштунками працювали вісім осіб та ще чотири актори. Частину обладнання, яке було потрібне для роботи, орендували, частина була з власного арсеналу.

- Хотілося зробити все, як у справжньому кіно – професійно, якісно, і щоб кожен член команди займався тим, у чому найкраще розуміється. Кумедною частиною процесу стала покупка реквізиту. Погодьтеся, це доволі незвичайний набір: лом, сім цеглин і канат. Нас питали, чи не вистачило цеглин, щоб добудувати будинок, чи плануєте пограбування?" Не обійшлося без конфузів — хтось із містян, запідозривши щось, викликав на місце фільмування поліцію.

Перед сценою з авто біля ТРЦ були побоювання, що хтось із перехожих викличе поліцію. І це справді сталося. За п’ять хвилин після того, як авто під’їхало до входу, до нас підійшли троє поліцейських через анонімний виклик. Зйомка була заздалегідь погодженою, тож проблему швидко вирішили, а правоохоронці побажали нам удачі у зйомці. Наші містяни справді не залишають без уваги навіть найменші порушення порядку.

Улюблена сцена — із киданням цеглин
Режисером ролика цього разу став Микита Свинцицький. З його слів, це не перша його зйомка у ролі актора та помічника режисера, але бути режисером — це зовсім інший досвід.

- Звісно, я не можу поставити себе в один ряд із Крісом Коламбусом, але цьогорічний "Сам удома" точно не залишив рівнян байдужими. Хочу відзначити, що це був не зовсім той формат, у якому наша команда зазвичай працює. Основне завдання полягало в тому, щоб перезняти відомі сцени, але з прив'язкою до нашого міста та ТРЦ, який допоміг втілити задум в реальність.


Моменти зйомок. Скрин із відео
Він розповів, що команда мала багато завдань: прописання сценарію, відбір кадрів, підготовка реквізиту, пошук костюмів, узгодження сценарію.

- Одним із завдань було слідкувати за грою акторів — пояснювати та допомагати створити правдоподібні образи персонажів, давати вказівки щодо того, як мають виглядати сцени і як емоційно мають реагувати персонажі. Забути слова на майданчику — це норма, перегравати або не дограти також. Дуже сподобався вогонь в очах хлопців (головних героїв), адже попри те, що вони не професійні актори, зі своїми задачами справлялись на всі 101%. Тому дублів було чимало, але воно того варте.

Микита розповів і про улюблену сцену у фільмування — з цеглами.

- Там було стільки дублів, що всі вже встигли змерзнути, і не тільки актори, а й сама цегла почала шепотіти: «Коли вже це все закінчиться?» Сцена, в якій кожен заслуговував на «Оскар» за витривалість.


Сцена із киданням цеглин. Скрин із відео

 


 

 


 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також