Розпродаватимуть майно через Інтернет

968 0

Новий закон про приватизацію державного та комунального майна зруйнував плани деяких осіб щодо будівель облради. Зокрема, не вдасться найближчим часом недорого купити склад на вулиці Князя Володимира, 108 у Рівному, який, кажуть, давно приглянувся одній відомій у місті будівельній фірмі.

Продавати склад, який колись використовував обласний департамент будівництва, мала Рівненська товарна біржа. Рішення про відчуження обласні депутати ухвалили ще торік, а перед останньою сесією у березні мали затвердити оцінку ринкової вартості будівлі. Проте члени комунальної комісії висновок експертів не погодили. Виступив проти Олександр Ширяєв, заявивши, що 283 тис. грн. — замала ціна для нерухомості площею 123 кв. м:

— Як на мене, ціна занижена чи не удвічі. Все-таки це промзона, яка дуже близько до центру.

Директор товарної біржі Андрій Бачинський зі словами депутата не погоджується. Мовляв, склад у поганому стані, там протікає дах, і для того, щоб його використовувати, потрібно вкласти немало коштів у ремонт. Окрім того, немає документів на земельну ділянку під складом, а проїзд до нього — через земельні ділянки, які перебувають у сервітуті інших фірм. Також, за словами директора товарної біржі, на аукціоні учасники підняли б ціну на склад.

Депутати вирішили спершу оглянути приміщення на вул. Князя Володимира, а тоді лише вирішувати, затверджувати оцінку його вартості, а чи вимагати робити нову. Проте новий закон про приватизацію завдання для обранців спростив. Склад і так, найімовірніше, доведеться оцінювати заново.

Юрій Нілабович, начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату Рівненської облради:

— Відповідно до нового закону ми спершу маємо сформувати перелік усього комунального майна, яке будемо продавати, а тоді лише обласна рада голосуватиме за його відчуження. Продаж відбуватиметься тільки через електронні торги. Ми уже надіслали комунальним закладам листи з проханням сформувати список майна, яке потрібно продати. Через електронні торги відбуватиметься і відчуження тих об’єктів, які обласна рада вирішувала продати раніше, але дату аукціону щодо яких ще оголошено не було, як-от щодо складу на Князя Володимира. Самі електронні торги, думаю, будуть ще не скоро.

Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

Залиште вiдповiдь

Читайте також