«Русана»: без землі нема ремонту

1974 0

Ми у соцмережах:

«Русана»: без землі нема ремонту

Уперше за багато років занедбаний будинок, що на розі вулиць 16 Липня та Драгоманова у Рівному, його орендарі — товариство «Русана плюс» — впорядкували. Але тільки зовні й мінімально — пофарбували стіни, вікна та двері.

Раніше в цьому приміщенні орендарі збиралися нібито відкрити ресторан і просили у міськради дати їм землю в оренду — для того, запевняли, щоб почати реконструкцію. Однак їм не вірять ні громадські активісти, не байдужі до історичного минулого Рівного, ні частина депутатів. Бояться, що під час реконструкції цю стару будівлю знесуть і збудують багатоповерхівку.

Іван Крутень, юрист товариства «Русана плюс»:

— З огляду на стан приміщення та дах, що тече, був запланований ремонт. Косметичні зміни було зроблено спеціально до свят. Однак проведені роботи не є фінальними, адже планувався великий ремонт всередині. В будинку працюють будівельники, які демонтують старі непридатні конструкції. Але після додаткових оглядів було виявлено пошкодження несучих конструкції. Тобто є проблема із стінами будинку, тому потрібно провести уточнення плану виконання робіт. Про це знають в управлінні комунальною власністю міської ради. Приходила комісія, яка зафіксувала ці проблеми. Усі експерти наполягають, що без оренди земельної ділянки під будинком неможливо робити проектну та кошторисну документацію. Через це орендарі будинку не можуть проводити там суттєві роботи. Саме тому будемо наполягати на передачі в оренду земельної ділянки. Нас непокоїть, що це рішення міська рада безрезультатно розглядає уже другий рік. Зауважу, усі розмови про те, що цей будинок має історичну цінність — неправдиві. У нас є підтверджувальні документи.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також