Щоб сповільнити час

492 0

Ми у соцмережах:

Щоб сповільнити час

Кожна людина з роками помічає, як швидко лине час. Наприклад, один рік у дитинстві — це ціла вічність. А ось у старшому віці рік — це лише мить.

Однією з причин психологи називають брак нового досвіду. У дитинстві кожен день приносить море нових вражень. Щодня дитина дізнається щось нове, отримує певні навички і бачить незвичайні предмети. Дорослі всі ці речі вже давно бачили і знають велику кількість інформації, тому нічого нового просто немає. Не отримуючи нового досвіду, мозок ніколи не акцентує свою увагу на різних дрібницях. Кожен день схожий на інші, а пам'ятні події в році можна перерахувати по пальцях. Щоб трохи сповільнити час, психологи настійно рекомендують відкривати для себе нові хобі та постійно подорожувати.

Такі прості правила дозволять трохи сповільнити час і відкрити заняття, які будуть приносити задоволення. І найголовніше — потрібно не боятися залишати власну зону комфорту, інакше можна «застрягти» на одному місці на довгі роки без можливості щось змінити чи виправити.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також