Школу у Жобрині завершать наступного року

505 0

Ми у соцмережах:

Школу у Жобрині завершать наступного року

1 вересня пролунав перший дзвоник у новій школі села Жобрин Рівненського району. Вона ще не завершена, проте її обласні чиновники обіцяють її добудувати.

 Раніше на місці закладу був будинок культури – аварійна будівля із застарілим фасадом та занедбаними приміщеннями. Його звели на початку 90-х років, однак довгий час він не функціонував через абсолютну зношеність.

Як розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час онлайн брифінгу, реконструкція будівлі Жобринської ЗОШ розпочалась у 2018 році. А основні роботи проводилися у 2020-2021 роках.

«Загальна кошторисна вартість становить 91 мільйон гривень. Завдяки проєкту «Велике будівництво» занедбаний будинок культури перетворили на сучасну школу. Потужність закладу 220 учнівських місць. На сьогодні завершена перша черга закладу. А вже на наступний рік передбачена друга черга - новий корпус школи, в якому буде спортивна зала, кухня та їдальня», - розповів Сергій Подолін.

У Жобринській ЗОШ І-ІІІ ст. навчається понад 200 учнів із сіл Жобрин, Углище, Руда Красна та Мочулки Рівненського району.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також