Шукають трьох директорів музеїв

894 0

Ми у соцмережах:

Шукають трьох директорів музеїв

Рівненська обласна рада огосила конкурс на посади директорів трьох музеїв.

Шукають, хто керуватиме комунальними закладами культурно-археологічним центром «Пересопниця» Рівненської обласної ради; Рівненським обласним краєзнавчим музеєм та Державним історико-культурним заповідником м. Острога. 

Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі у конкурсі подаються такі документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу; копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми.

Документи приймаються  по 25 травня 2018 року за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. № 120 (управління культури і туризму облдержадміністрації).

За довідковою інформацією щодо проведення конкурсу звертатися за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 115, 120, тел. (0362) 26-24-13, 26-59-07. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також