Сидітиме 9 років у колонії, бо задушив хвору маму

1841 0

Ми у соцмережах:

Сидітиме 9 років у колонії, бо задушив хвору маму

Рівненський апеляційний суд скасував вирок Нововолинського міського суду Волині від 5 грудня 2017 року, яким місцевий суд визнав чоловіка винуватим в умисному тяжкому тілесному ушкодженні, що спричинило смерть людини. 54-річного мешканця Волинської області Івана С. визнано винуватим в умисному вбивстві.

Трагічний випадок трапився 11 грудня 2016 року в с. Полапи Волинської області, де проживав Іван зі своєю хворою матір’ю. Близько восьмої години ранку,  перебуваючи напідпитку,  чоловік умисно наніс руками своїй матері не менше 11-12 ударів по голові,а  після цього здавив руками шию,  внаслідок чого жінка померла.

 5 грудня 2017 року міськсуд призначив Івану покарання – 8 років позбавлення волі.

Апеляційні скарги на вирок першої інстанції подали і захисник обвинуваченого, і прокурор. Останній у своїй апеляційній скарзі вимагав вирок суду першої інстанції скасувати та  ухвалити новий, в якому чоловіка визнати винуватим в умисному вбивстві  та призначити  14 років позбавлення волі.

Захисник у своїй апеляційній скарзі просив скасувати вирок місцевого суду і призначити новий розгляд у суді першої інстанції. На думку апелянта, огляд місця події був проведений з істотним порушенням вимог КПК України. Запевняв, що обвинувачений не був обтяжений доглядом за хворою матір’ю, а тому не бажав їй смерті.

Пресслужба Рівненського апеляційного суду повідомила РВ, що колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційну скаргу прокурора задовольнила частково. Вирок Нововолинського міського суду від 5 грудня 2017 року щодо обвинуваченого Івана С. скасовано. Івана визнано винуватим в умисному вбивстві та призначено  покарання — 9 років позбавлення волі.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також