![Скандальна рівненська стоматологиня продовжує приймати відвідувачів - журналіст](/img/650/skandalna-rivnenska-stomatolohinya-prodovzhue-priy_20210306_5411.jpg)
Без дозволу Міністерства охорони здоров'я
Рівненська стоматологиня Інна Кравчук, яку підозрюють у побитті дітей під час прийому, продовжує працювати. Це зафіксував рівненський журналіст Володимир Миколайчук та оприлюднив світлини у Фейсбук.
- Вона таки працює. Скандальна стоматологія, власницю якої підозрюють в жорстокому поводженні з дітьми, відчинена. На прийомі є пацієнти.
І навіщо дозвіл від Міністерства охорони здоров’я?!- пише журналіст.
Нагадаємо, п'ятеро батьків звинувачують лікарку у побитті своїх дітей. Їхні заяви були об'єднані в одне кримінальне провадження. Лікарку Інну Кравчук підозрюють у неналежному виконанні професійних обов'язків та нанесенні легких тілесних ушкоджень.
Крім того, як з'ясувалось, лікарка працювала без дозволу на відповідну лікарську практику.