Сморід та гул: у Рівному люди обурені експериментами на котельні

1883 0

Ми у соцмережах:

Сморід та гул: у Рівному люди обурені експериментами на котельні

У Рівному мешканців вулиці Чорновола збентежила робота місцевої котельні.

 Як розповіла наша читачка Валентина, в один момент із труби котельні почав іти чорний дим:

- На вулиці було чути запах горілого, схожий до того, коли осінню люди палять листя. Спочатку ми не могли зрозуміти, що коїться, а потім побачили, як із труби місцевої котельні йде чорний дим. Раніше такого ніколи не було. Весь цей процес супроводжувався гулом. Якщо це було випробування нового котла на біопаливі, про який говорило «Рівнетеплоенерго», то це жахливо. Так ніякої економії не буде, бо місцевим жителям після такої роботи котельні потрібно буде лікуватися.

Для того, щоб підтвердити свої слова, місцеві жителі зробили фото.

Нагадаємо, що «Рівнетеплоенерго» задумало модернізувати міські котельні, встановивши там котли на біопаливі. Нібито, це дозволить економити, бо у таких котлах спалюватимуть біомасу, а не газ. Директор ТОВ «Рівнетеплоенерго» Олександр Корчинський запевняє усіх, що це безпечно.

Міська рада дозволила встановити два нові котли у котельні на вулицях Чорновола, 74-В та Соборній, 225-К. Компанія ще хотіла встановити третій котел у котельні на вулиці Герцена, проте виступили проти мешканці сусіднього будинку. Вони нарікали на неприємний запах.

Коментар експерта:

- Олександр Сігізмундович тут правий та не правий одночасно. Короткочасно дим дійсно безпечний. Це приблизно як копчену ковбасу їсти, або, краще порівняти як автомобіль заводити – чхнув і поїхав.

На котельні проводилося випробування обладнання та налагодження процесу горіння у котлі. Дим там йшов кілька хвилин усього, котел налаштували, осінню запустимо, вже без диму й запаху, приходьте нюхати.

Читайте також по темі: Відмовилися від гарячої води, бо злякалися… «котла на смітті»


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також