Споживачам, які не користуються газом, знизили тариф на доставку

1360 0

Ми у соцмережах:

Споживачам, які не користуються газом, знизили тариф на доставку

Регулятор знизив плату за доставку для нових споживачів і тих, хто не користувався газом.

Про це повідомляє прес-служба АТ "Рівнегаз". 

НКРЕКП затвердило мінімальний розмір плати за доставку. Рішення торкнеться нових споживачів та домогосподарств, які не споживали газ. В середньому по Україні для них вартість доставки складатиме від 3 до 20 грн

11 лютого Регулятор схвалив проект рішення, яке передбачає зменшення фінансового навантаження на споживачів, що не споживали газ. Для них плата за доставку буде мінімальною. Нагадаємо, тариф на розподіл для АТ «Рівнегаз» за рішенням НКРЕКП стравить 1.20 грн.за куб.м.(з ПДВ)

Домогосподарство з газовою плитою сплачуватиме за доставку 39 кубометрів на рік. Наприклад, власник квартири в Рівненській області сплачуватиме близько 4 грн на місяць.

Трохи більшим буде мінімальний платіж для власників квартир, де встановлені плита та газова колонка. Квитанція у Рівненській області складатиме трохи більше 12 грн 60 копійок на місяць, і близько 13 грн на місяць в Дніпропетровській та Харківській областях.

Не забули і про приватні будинки з автономним опаленням. Для них мінімальна квитанція розрахована, виходячи з мінімального міжсезонного споживання. Раніше для цієї категорії споживачів вартість плати за доставку газу розраховувалась на квадратуру помешкання або будинку.

Господарі будинків з автономним опаленням сплачуватимуть близько 31 грн 40 коп. на місяць. Наприклад, в Хмельницькій області мінімальний платіж для цієї групи споживачів становитиме 27 гривень на місяць, а в Чернігівській і Волинській - близько 28 грн на місяць.

Остаточне рішення має бути прийняте Регулятором на початку березня, коли споживачі і отримають відкориговані квитанції з мінімальною вартістю доставки газу.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також