«Срібло» та «бронзу» здобули рівненські хокеїсти у чемпіонаті Волині

1058 0

Ми у соцмережах:

«Команда «Фаворит» — бронзовий призер

Фінальні матчі відбулися у Відкритому чемпіонаті Волині з хокею. І у великому, і в малому фіналах брали участь рівненські команди. Рівненський «Легіон» матч за перше місце програв хокейному клубу «Луцьк» — 5:9, а рівненський «Фаворит» обіграв команду «Володимир» з Володимира-Волинського — 4:3. Загалом у чемпіонаті, що проходив на ковзанці у Луцьку, брало участь десять команд з Рівненщини, Волині та Хмельниччини.

— На жаль, у півфіналі ми зазнали технічної поразки від «Легіону», — розповів гравець команди «Фаворит» Андрій Аксютов. — Ми хотіли перенести матч на іншу дату, але не змогли про це домовитися з суперником. Зрештою, завершили чемпіонат перемогою, і це добре.

— Чи змінився рівень чемпіонату порівняно з минулим сезоном?

— Рівень чемпіонату особливо не змінився. Є моменти, які не дозволяють йому розвиватися. Наприклад, воротарів не вистачає, тому команди можуть брати воротарів одна в одної. У нас є свій воротар, тому ми будемо наполягати, щоб усі команди мали своїх воротарів.

— Чи були шанси у рівненських команд випередити ХК «Луцьк»?

— У них професійний воротар, плюс ще один сильний гравець. Якщо їх забрати, то ми могли б з ними грати на рівних.

— Команда «Фаворит», як раніше, — це команда ветеранів?

— Усі наші молоді перейшли у «Легіон», тому наша команда стала ще старшою.

— На цьому сезон завершено?

— Наступного тижня ще має відбутися міжнародний турнір у Луцьку. Очікується участь команд з Білорусі та Польщі. Ми там виставимо збірну Рівного та Луцька. На цьому, напевно, сезон і завершимо.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також