Стало відомо, хто зі школярів найкраще робить оригамі

639 0

Ми у соцмережах:

Стало відомо, хто зі школярів найкраще робить оригамі

У Рівненському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися відкриті обласні змагання з оригамі.

У них взяли участь 11 команд (24 учасники), які представляли заклади позашкільної освіти Рівненської області. Змагалися у трьох конкурсах: теоретичний залік, практичне завдання в техніці класичного ори гамі та практичне завдання в техніці квілінг.

Керівники команд та вболівальники зійшлися на думці, що останній конкурс був найцікавішим, тому що дав можливість розкрити творчий потенціал кожного учасника. Адже оцінювали конкурсні роботи за рівнем технічного виконання, художньою майстерностю та наявністю елементів творчості.

У командній першості перемогли:  Дубенська міська станція юних техніків – І місце, позашкільний навчальний заклад «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради – ІІ місце;- Костопільський Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій – ІІІ місце.

Переможців в абсолютній та особистій першостях нагородили призами та дипломами Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Команди-переможці були нагороджені дипломами управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також