Стрільці із рівенського ТСОУ — кращі в Україні

2056 0

Рівенська команда у Києві на стрільбищі «Снайпер» стала переможцем відкритої першості ТСОУ з кульової стрільби серед молоді. За нашу збірну виступало п’ять спортсменів: троє з Кузнецовська та двоє з Рівного.

Рівенська команда у Києві на стрільбищі «Снайпер» стала переможцем відкритої першості ТСОУ з кульової стрільби серед молоді. За нашу збірну виступало п’ять спортсменів: троє з Кузнецовська та двоє з Рівного. Найвдаліші результати показали Олег Омельчук та Оксана Чевжик (по дві золоті медалі), дві «бронзи» виграла Оксана Камінська й одну — Володимир Албеско. Анна Гніденко медалей не завоювала, але очки команді принесла. Камінська, Омельчук та Чевжик, підсилені кузнецовським тренером Георгієм Коновалюком, пізніше виступали на аналогічній дорослій першості. Те, що не вдалося на молодіжній першості, Оксана Камінська зробила на дорослих змаганнях — виграла «золото». В Омельчука — «срібло», в інших двох спортсменів — по «бронзі». Тут у загальному заліку рівняни посіли друге місце, пропустивши стрільців з Чернігівського ТСОУ. — Ми ніколи так вдало ще не виступали, — сказав керівник команди Сергій Бондар. — Дуже відповідально поставилися до цих змагань, адже наше обласне ТСОУ нам багато допомагає. До Києва їздили усі найсильніші стрільці області, яких дуже рідко вдається зібрати в одній команді. І якщо на Омельчука чи Камінську ми розраховували, то школярка Оксана Чевжик відверто порадувала, на рівних змагаючись зі спортсменками, які вже мають олімпійські ліцензії. Омельчук та Чевжик на київських стартах побили особисті рекорди у стрільбі з пневматичної зброї. Цей факт є досить обнадійливим, адже саме ці спортсмени у листопаді виступатимуть на чемпіонаті Європи у стрільбі з пневматичної зброї в Гетеборзі.