Створено благодійний фонд підтримки ветеранів футболу Рівненщини

962 0

Ми у соцмережах:

Створено благодійний фонд підтримки ветеранів футболу Рівненщини

У Рівному відбулося установче засідання благодійної організації "Благодійний фонд підтримки ветеранів футболу Рівненщини".

Створення такого фонду поставив собі у завдання у передвиборчій програмі голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов. У лютому минулого року була створена робоча група, до якої увійшли заступник голови РОФФ Валерій Гладков та член виконкому Олександр Гіль.

- На виконання доручення голови відбулися зустрічі з ветеранами футболу області. Вони підтримали необхідність створення такого фонду. Але захотіли, щоб ця структура була відокремлена, щоб управляли нею самі ветерани. Федерація це побажання підтримало. Я підготував необхідні документи, статут. І вот 13 березня 2019 р. нарешті відбулося установче засідання. До правління фонду обрано Василя Ползунова, Анатолія Скубського, Володимира Поліщука, Валерія Бруханського, Петра Григоровича. До наглядової ради увійшли Сергій Сільвай, Василь Василюк, Олег Кучер, - розповідає заступник голови Рівненської обласної федерації футболу Валерій Гладков.

- У цьому процесі утворення фонду, котрий із певних суб`єктивних причин розтягнувся майже на рік, мені було доручено допомогти із документацією. Відбулося установче засідання, відтепер іще мають бути завершені юридичні дії з реєстрації, треба відкрити рахунок у банку. Хочу зауважити, що навіть і без такого фонду Рівненська обласна федерація футболу допомагала ветеранам футболу - жодне звернення не залишилося без розгляду. Уже цього року надали 10.000 грн для лікування В`ячеслава Кобилецького і Володимира Михальчука. Восени минулого року надали 5000 грн Петру Григоровичу для операції - це те, що можу оодразу згадати, треба заглянути у банківські виписки. Залучаємо ветеранів і на наші заходи, багато з них є спостерігачами арбітражу на матчах 1 ліги Рівненщини. Зараз маємо декілька ідей як наповнювати фонд - думаємо організовувати благодійні аукціони, працюватимемо з представниками бізнесу, з футболістами, з вболівальниками, - говорить радник голови РОФФ Володимир Гребьонкін.

Рівненська обласна федерація футболу регулярно надає підтримку ветеранам, котрі виявляють бажання брати участь у змаганнях і турнірах.

- Минулого року для ветеранської збірної Рівненщини 45+ виділили 5000 грн для виїзду на змагання у Луцьку. Дві тисячі гривень надали ветеранам для поїздки на турнір до Красилова у Хмельницькій області. Влітку 2017 року профінансували 10.000 грн для участі ветеранської збірної 55+ у змаганнях у Мукачевому. Підтримували і будемо підтримувати ветеранів, - запевняє виконавчий директор РОФФ Олег Кучер.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також