Стягнули майже 400 тисяч боргу

840 0

Ми у соцмережах:

Стягнули майже 400 тисяч боргу

На Дубенщині за два місяці стягнули близько 400 тисяч гривень заборгованості зі сплати аліментів

Сьогодні на Дубенщині працювала мобільна група із стягнення заборгованості зі сплати аліментів Дубенського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Рівненській області. Державні виконавці виїзджали до неплатників аліментів у село Рачин Дубенського району.

- Члени групи спілкувалися з боржниками, а в разі їх відсутності - з їхніми родичами та сусідами. На жаль, у більшості будинків двері були замкнені, тому державні виконавці залишали вимоги та виклики. Зі слів сусідів багато боржників працює на роботі, але офіційно не працевлаштовані, що ускладнює виконання рішення про стягнення аліментів, - розповідає начальник Дубенського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Рівненській області Ганна Мулик.

З часу набрання чинності Закону #ЧужихДітейНеБуває державні виконавці Дубенського міськрайонного відділу ДВС стягнули близько 400 тисяч гривень заборгованості з аліментів. Особливо дієвим засобом є винесення постанов про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України та у праві керування транспортним засобом. Зокрема, постанови винесені щодо 284 боржників зі сплати аліментів на Дубенщині. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також