Суха виграє етап Кубка світу

1829 0

19-річна вихованка рівенського клубу «Олімпійські надії» Ольга Суха підтвердила, що її не випадково минулого року було визнано найкращою дзюдоїсткою України 2006 року. На першому етапі Кубка світу, що проходив у столиці Болгарії Софії, рівнянка здобула золоту медаль у найлегшій ваговій категорії — до 48 кг.

19-річна вихованка рівенського клубу «Олімпійські надії» Ольга Суха підтвердила, що її не випадково минулого року було визнано найкращою дзюдоїсткою України 2006 року. На першому етапі Кубка світу, що проходив у столиці Болгарії Софії, рівнянка здобула золоту медаль у найлегшій ваговій категорії — до 48 кг. На шляху до першого у своїй кар’єрі «золота» етапів Кубка світу Ольга перемогла суперниць з Туреччини, Польщі та Білорусі. У фіналі Суха на останніх секундах вирвала перемогу в канадки Ізабель Латулін. Це перше подібне досягнення вихованки Михайла Романкевича. Нагадаємо, що торік на Кубку світу Ольга Суха була другою та третьою, також в її активі перемога на молодіжному чемпіонаті Європи. До речі, етапи Кубка світу є одним зі шляхів на Олімпійські ігри, інший шлях — це місце у першій шістці на чемпіонаті світу.