Світлофор поставили у "Щасливому". На Макарова — у перспективі

1706 0

Ми у соцмережах:

Світлофор поставили у

У Рівному є 55 світлофорів, 23 з них призначені для пішоходів. Цього мало, визнає ДАІ, яке стежить за дотриманням норм безпеки руху. Але цьогоріч новий світлофор встановили лише один. Причому чомусь на околиці Рівного — на перехресті Дачної та Чорновола. Хіба що тим, що поруч розбудовується житловий комплекс "Щасливе", можна пояснити пріоритети влади міста в регулюванні дорожнього руху...

Світлофор Андрій Валерко, начальник сектора організації дорожнього руху обласної ДАІ:

— Світлофор на Макарова, де є нерегульований пішохідний перехід, однозначно потрібен — бо на тому місці уже двоє людей загинуло. Зверталися до нас і мешканці Льонокомбінатівської, 9, які хочуть світлофор на ділянці між двома зупинками. Варто також встановити світлофори й на вулиці Дубенській біля ЗОШ №27, при виїзді з центрального автовокзалу, на перехресті Київської-Крушельницької біля банку, на Степана Бандери-Крушельницької. Але приймати такі рішення і шукати кошти на їхнє втілення має міська влада. А ми лише наглядаємо, щоб були дотримані норми безпеки руху. Інша проблема у тому, що чимало світлофорів у місті застаріли, деяким уже по 20 років. Вони потребують заміни, бо фізично не розраховані на сучасну інтенсивність дорожнього руху.
Міський голова Володимир Хомко повідомив, що вартість проекту з облаштування світлофора на нерегульованому пішохідному переході на вул.Макарова біля будинку №8 становить приблизно 150 тисяч гривень:
— Точного терміну, коли буде встановлено тут світлофор, назвати не можу, бо проект ще перебуває в розробці. Проблема у тому, що проекти світлофорів розробляє тільки одна фірма — у Львові, але вона зараз завантажена роботою. Та сподіваюся, що встигнемо до кінця року. Згодом буде світлофор і біля школи №27 на вулиці Дубенській, подбаємо і про додаткове освітлення цієї вулиці. Хоч спочатку планували з обох боків школи "лежачих поліцейських". Але не вийде — бо це магістральна вулиця. Надалі такі перешкоди покладемо скрізь, де це дозволять зробити умови. Особливу увагу приділимо вулицям біля шкіл.
"Лежачих поліцейських" поруч зі школами є лише два — біля ЗОШ №25 та ЗОШ №15. А наступний з'явиться не біля школи, як обіцяно, а на вулиці Костромській. До кінця тижня така перешкода буде біля будинків №№1-3. Цього року в їхні двори вклали майже 900 тисяч гривень — заасфальтували, зробили нові бордюри та відновили освітлення. Тепер люди хочуть обмежити рух автомобілів поруч з оселями. Шлагбаум при в'їзді вони готові поставити за власний рахунок.
Олена Власова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також