Світове "срібло" юних тенісисток

1669 0

Світове

"Срібло" на чемпіонаті світу з тенісу, що завершився у чеському місті Простейов, здобули рівнянки Катерина Завацька (на фото) та Єлизавета Домуховська.

Завацька "Срібло" на чемпіонаті світу з тенісу, що завершився у чеському місті Простейов, здобули рівнянки Катерина Завацька (на фото) та Єлизавета Домуховська. Цього успіху разом з одеситкою Даяною Ястремською наші дівчата досягли у змаганні 14-річних. У фіналі українки (Завацька та Ястремська) програли 0:2 збірній Росії. А от до цього була яскрава перемога над австралійками. Загалом участь у чемпіонаті брало 16 збірних. Тренувала українську команду відома в минулому тенісистка Наталія Медведєва. Варто зазначити, що на початку липня наші дівчата виграли Кубок Європи, що пройшов в Італії.